Akrylowe

Fronty akrylowe to fronty meblowe coraz bardziej popularne w meblarstwie, mające bardzo  szerokie zastosowanie. Cechy jakie posiadają fronty akrylowe mają decydujący wpływ podczas wyboru rodzaju frontów do nowych mebli.

a

Co to jest front akrylowy?

a

To rodzaj frontu meblowego, którego rdzeniem, podobnie jak we frontach lakierowanych czy frontach foliowanych, jest płyta MDF. Warstwę dekoracyjną stanowi jednak bardzo odporna powłoka akrylowa o grubości 0,6-0,8mm (zależy od rodzaju frontu). Powłoka akrylowa może być naniesiona na płytę MDF z jednej strony lub z dwóch stron. Stąd różnice w kolekcjach pomiędzy frontami jednostronnymi i dwustronnymi. W grupie frontów jednostronnych warstwę przeciwprężną stanowi mata w kolorze białym lub w kolorze akrylu. Zależy to od kolekcji oferowanych przez nas frontów. We frontach dwustronnych tył to również mata akrylowa, identyczna jak na warstwie dekoracyjnej.

a

Fronty akrylowe cechują się bardzo dużą głębią koloru, a w przypadku frontów połyskowych lustrzanym połyskiem, który nie jest osiągalny w przypadku lakieru czy folii. Akryl jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, antybakteryjny oraz wytrzymały na promienie UV, dzięki czemu nie zmienia koloru z biegiem czasu.

a

a

Podczas produkcji używamy najwyższej jakości obrzeży od REHAU z warstwą PRO dzięki czemu obrzeże jest połączone z powierzchnią akrylu w sposób bezklejowy, tworząc jednolitą bryłę. 

a

Fronty akrylowe poza wieloma cechami dającymi im przewagę nad lakierami czy frontami foliowanymi są również dużo tańsze od frontów lakierowanych, co nie pozostaje bez znaczenia podczas wyboru nowych frontów do mebli.

a

a

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH FRONTACH AKRYLOWYCH -> KLIKNIJ TUTAJ

A

W SPRAWIE ZAMÓWIEŃ NA FRONTY AKTYLOWE PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z DZIAŁEM FRONTÓW AKRYLOWYCH!

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz