DDL

Sprawdzonym materiałem do produkcji mebli o wysokiej wartości użytkowej są płyty laminowane.

DDL podsiada w swojej ofercie podstawowej ponad 80 dekorów takich płyt!

a

a

Technologia produkcji płyt laminowanych składa się z dwóch podstawowych procesów:

a

-> Impregnacja papieru dekoracyjnego żywicą melaminową.
-> Laminowanie powierzchni przez zaprasowanie impregnowanego papieru przy działaniu temperatury i ciśnienia na płytę nośną.

a

Płyta nośna, impregnacja papieru i proces laminowania mają istotny wpływ na ostateczne właściwości estetyczne i użytkowe płyty laminowanej. Warunek ten spełniony jest w przypadku markowych płyt laminowanych DDL, produkowanych według normy EN 14 322.

a

Producent płyt laminowanych DDL, spółka Dřevozpracující družstvo, wytwarza w zakładzie w miejscowości Lukavec szeroki asortyment płyt wiórowych i MDF. Produkcja papieru impregnowanego i technologia laminowania płyt zlokalizowane są w fabryce-córce w miejscowości Humpolec.

a

a

a

ZALETY UŻYCIA PŁYT LAMINOWANYCH DDL:

a

-> Z zasady przy produkcji płyt nośnych nie używamy recyklatów. Ten sposób produkcji minimalizuje zawartość minerałów w płycie nośnej oraz gwarantuje długą żywotność pił i narzędzi do obróbki.

-> Wysoka jakość laminowania z optymalną jakością powierzchni płyty nośnej jest gwarancją wysokiej jakości cięcia bez wyłamywania.

-> Wysoka masa właściwa płyty nośnej zapewnia płycie laminowanej DDL doskonałe właściwości mechaniczne i trwałe połączenie naklejonej krawędzi z płytą.

-> Szerokie portfolio płyt nośnych produkowanych w zakładzie Dřevozpracující družstvo

a

a

Więcej informacji znajdziecie Państwo KLIKAJĄC TUTAJ

a

a

W SPRAWIE ZAMÓWIEŃ NA PŁYTY MEBLOWE PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z DZIAŁEM PŁYT MEBLOWYCH!

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz