PFLEIDERER

Blaty robocze firmy Pfleiderer to doskonałe połączenie możliwości aranżacyjnych laminatów Duropal HPL z zaletami płyty. To wygodne, a jednocześnie bardzo trwałe rozwiązanie do produkcji mebli czy elementów wyposażenia oraz wykończenia wnętrz.

a

a

Blaty robocze Pfleiderer cechuje doskonała trwałość i odporność na ścieranie. Dzięki higienicznej, łatwej w pielęgnacji powierzchni HPL oraz wysokiej jakości materiałów rdzeniowych są one odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Szeroka gama dekorów gwarantuje dopasowanie do estetyki każdego wnętrza. Właściwości laminatu HPL sprawiają, że jest to produkt, który doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Blaty robocze Pfleiderer mogą być stosowane w następujących miejscach:

a

-> kuchnie
-> łazienki
-> stołówki
-> resauracje i bary
-> laboratoria, gabinety, kliniki 
-> obiekty przemysłowe, handlowe, stanowiska pracy

a

a

a

Nowa oferta blatów roboczych firmy Pfleiderer łączy w sobie najwyższą jakość z atrakcyjnym wzornictwem. Blaty robocze Duropal Compact wykonane są z litego, kompaktowego laminatu o grubości 12 mm. Są one odporne na uderzenia i wilgoć oraz inne czynniki, na które narażone są powierzchnie robocze w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu są doskonałą alternatywą dla kamienia naturalnego i to nie tylko ze względów wizualnych!

a

a

a

Blaty robocze Pfleiderer są podzielone na grupy kolorystyczne, co ułatwia dobór materiałów do wnętrza. Dekory jednobarwne, reprodukcje drewna, kamienne i kreatywne doskonale wpisują się w aktualne trendy w projektowaniu kuchni. Dzięki opcji indywidualnego doboru struktury do dekoru można łatwiej dopasować blat do innych materiałów. Dzięki temu wolność projektowania nie ma praktycznie żadnych ograniczeń!

a

a

a

Oferta struktur powierzchni firmy Pfleiderer nie kończy się na blatach roboczych. Dzięki strukturze w wysokim połysku (HS) można uzyskać ekstrawagancki lustrzany efekt, który doskonale prezentuje się w wykończeniu oraz wyposażeniu sklepów.  Alternatywnym rozwiązaniem jest struktura Xtreme Matt, dająca efekt głębi koloru i satynowej miękkości. Dodatkowo zapobiega ona powstawaniu odcisków palców. Dzięku szerokiej gamie produktów i struktur możliwa jest również aranżacja wnętrza w myśl najnowszych trendów, zwłaszcza w zakresie wykorzystania wzorów/dekorów kamiennych w kuchni.

a

a

Aktuane kolekcje znajdziecie Państwo na stronie producenta: KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ.

a

W SPRAWIE ZAMÓWIEŃ NA BLATY MEBLOWE PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z DZIAŁEM PŁYT MEBLOWYCH!

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz