Prowadnice METABOX

System szuflad METABOX składa się z niewielkiej liczby komponentów. Można go zastosować do mebli w kuchni, przedpokoju i łazience oraz w biurze - METABOX nadaje się także do mebli sklepowych. Solidne materiały i staranna obróbka zapewniają wysoką stabilność – aż do maksymalnego obciążenia dynamicznego, które wynosi 30 kg.

a

Do szuflady METABOX z częściowym wysuwem można zastosować sprawdzoną funkcję BLUMOTION. Niezależnie od prędkości zamykania i ciężaru zawartości, szuflada domknie się cicho i delikatnie. Proponowane rozwiązanie jest praktyczne i ekonomiczne – do korpusów o szerokości 900 mm i mniejszych wystarczy jedna jednostka BLUMOTION.

a

Chociaż program METABOX składa się z niewielu elementów, oferuje sporo możliwości. Różne szerokości korpusów, wysokości i długości boków pozwalają zrealizować wiele rozwiązania. METABOX cechuje szybki montaż. Oprócz klasycznego montażu na wkręty można zastosować technikę montażu Blum – bez użycia narzędzi – CLIP i INSERTA. Dla perfekcyjnego układu szczelin: front można regulować w 3 wymiarach.

a
Więcej informacji o prowadnicach Metabox:  KLIKNIJ TUTAJ
a
a
a
a
a

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz