Prowadnice TANDEM

System krytych prowadnic TANDEM jest uniwersalnym rozwiązaniem do realizacji Państwa pomysłów z drewna. Bardzo szeroki program zapewnia wyjątkowo dużą swobodę w projektowaniu. Do wyboru są różne długości, rodzaje szuflad i klasy obciążenia, a także optymalne technologie ruchu dla delikatnego i cichego otwierania oraz zamykania.

a

Wyjątkową zaletą TANDEM jest rozbudowany program. System krytych prowadnic do maksymalnej klasy obciążenia 30 kg jest dostępny w wersji z pełnym lub częściowym wysuwem. Pozwala zrealizować szeroki zakres długości – od 250 do 750 mm.

a

Płynny, delikatny ruch jest cechą wyróżniającą system prowadnic TANDEM. Zapewniają go wałki z tworzywa odpornego na zużycie, które gwarantują też optymalne rozłożenie ciężaru szuflady. Za sprawą technologii ruchu Blum szuflady otwierają i zamykają się cicho.

a

Z tym systemem krytych prowadnic można zrealizować bardzo szerokie, wysokie i głębokie szuflady przy podłodze. Ponieważ wyróżniają go stabilność i niskie wartości opadania - nawet, gdy szuflada jest w pełni obciążona.

a

Więcej informacji o prowadnicach Tandem:  KLIKNIJ TUTAJ

a

a

a

a

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz