NOWY TopLine "XL"

Okucia Hettich do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym dają możliwość tworzenia eleganckich rozwiązań dla frontów meblowych. Zarówno w sypialni jak i w salonie drzwi przesuwne są rozwiązaniem, które pozwala do maksimum wykorzystać całą dostępną przestrzeń do przechowywania. Wygodny, nieograniczony dostęp do całej zawartości szafy, brak ograniczenia przestrzeni przez otwarte drzwi. Drzwi przesuwają się w sposób płynny, lekko i bezgłośnie, a z Silent System delikatnie domyka.

a

Sięgające sufitu szafy z wielkoformatowymi drzwiami przesuwnymi zapewniają mocny efekt wizualny, nie przytłaczając przy tym pomieszczenia. Nowy system do drzwi przesuwnych TopLine XL firmy Hettich pozwala na projektowanie szaf o wyjątkowym designie. System wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu użytkowania oraz łatwego i bezpiecznego montażu.

a

Dzięki nowemu TopLine XL możesz projektować drzwi przesuwne w nowym wymiarze komfortu użytkowania. System do drzwi przesuwnych klasy premium pozwala na wyjątkowo lekkie oraz równomierne przesuwanie frontów o dużej powierzchni oraz ciężarze aż do 100 kg!. Amortyzacja zamykania i otwierania i w kierunku kolizji – montowana w sposób niewidoczny - gwarantuje maksymalny komfort użytkowania. TopLine XL daje maksymalną swobodę w projektowaniu zabudowy szaf, a szybki montaż drzwi, systemu amortyzacji oraz profili to duża oszczędność czasu i pracy.

a

a

CECHY SYSTEMU:

-> Otwiera lekko, zamyka delikatnie: Silent System zapewnia najwyższy komfort użytkowania każdego frontu szafy

-> Doskonałość ruchu: fascynująco delikatny i praktycznie bezgłośny.

-> Funkcjonalność i design: okucia systemu są całkowicie ukryte za frontem mebla i nie ograniczają dostępnej przestrzeni wewnętrznej szafy.

-> Montaż i regulacja bez użycia narzędzi przy zamkniętych drzwiach

-> Praktyczna wygoda: środkowe drzwi otwierają się intuicyjnie na prawo i lewo

-> Ochrona wózków dolnych: drzwi można postawić na podłodze, elementy prowadzące przesuną się automatycznie w górę

-> Perfekcyjna regulacja wysokości

a

PARAMETRY TECHNICZNE:

a

-> System do nakładanych drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym

-> Ciężar drzwi do max. 100 kg

-> Wymiary drzwi: szerokość 600 - 2000 mm, wysokość max. 3000 mm

a

a

aa

WIĘCEJ INFORMACJI:   KLIKNIJ TUTAJ (od strony 616) lub KLIKNIJ TUTAJ (ogólne informacje o systemach przesuwnych) 

a

A jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, nie wiedzą, jak dobrać okucia lub jakie rozwiązanie będzie najlepsze, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z Działem Akcesoriów Meblowych.

a

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!!!