Kosze cargo / rozwiązania do szafek dolnych

W nowocześnie zaprojektowanej kuchni nie może zabraknąć koszy cargo. To niemalże symbol najwyższej funkcjonalności w projektowaniu i zagospodarowaniu przestrzeni mebli kuchennych. 

a

Cargo to termin pochodzący z języka hiszpańskiego, oznaczający ładunek morski lub lotniczy. Odniesienie do tego słowa w przypadku koszy kuchennych jest jak najbardziej sensowne, bowiem kosze cargo służą do efektywnego przechowywania naszego „kuchennego” ładunku – żywności, naczyń, sztućców i wszystkiego tego, co jest niezbędne w codziennym krzątactwie.
Największą korzyścią z montażu kosza cargo w Twojej kuchni jest łatwy dostęp do całej powierzchni użytkowej szafki kuchennej, a to dzięki prowadnicom, na których zainstalowany jest kosz.

a

Czy zdarzyło Ci się wyjmować całą zawartość szafki tylko po to, by wyciągnąć jedno naczynie, które akurat było wtedy potrzebne? Pamiętasz te wszystkie razy, kiedy trzeba było przeszukać całą szafkę w poszukiwaniu jednej małej rzeczy? Systemy cargo sprawią, że zapomnisz o tych niedogodnościach. A jeśli do tego posiadasz szafkę narożną, pokochasz wygodę, jaką da Ci obrotowy kosz cargo.

a

Kosze cargo zamienią Twoje szafki kuchenne w pojemne i funkcjonalne szuflady, które ułatwią Ci gospodarowanie przestrzenią i codzienne korzystanie z kuchni. Szybko zapomnisz o zwyczajnych półkach i zdziwisz się, jak można było do tej pory funkcjonować bez tego rozwiązania.

a

a

A

A

Nerka MODERN Nerka MODERN

MODERN cargo typu nerka Z DOCIĄGIEM MLJ017F LEWA, front 450 mm

845,00 zł

MODERN cargo typu nerka Z DOCIĄGIEM MLJ017F LEWA, front 450 mm

a

WYPRZEDAŻ - OSTATNIE SZTUKI! TOWAR POEKSPOZYCYJNY, MOŻE NOSIĆ ŚLADY UŻYTKOWANIA!

a

PRZED ZAMÓWIENIEM SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM AKCESORIÓW MEBLOWYCH W CELU POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI!

  • Wyprzedaż!