BOSETTI MARELLA

Roberto Marella to producent włoskich uchwytów meblowych. Oprócz wewnętrznego studia projektowego firma opiera się na współpracy zewnętrznych architektów i projektantów. Ich wyobraźnia wyróżnia kreacje, które różnią się kształtem, wykończeniem i funkcjonalnością, dając życie gamie produktów o międzynarodowym zasięgu, które są w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby i styl – nawet najbardziej wymagających klientów.

Producent oferuje nam szeroką gamę swoich produktów, które obejrzeć możecie Państwo KLIKAJĄC TUTAJ lub odwiedzając nas na Dziale Akcesoriów Meblowych w sklepie stacjonarnym.

Kupując w naszym sklepie masz gwarancję, że uchwyty są oryginalne – ponieważ towar sprowadzamy bezpośrednio od producenta. Tylko oryginalne uchwyty i gałki meblowe dają gwarancję, trwałości i jakości wykonania. Będą służyły przez długie lata ciesząc ponadczasowym wzornictwem oraz barwą. Wysoka jakość tych uchwytów do mebli, jest znana na całym świecie. Ilość rodzajów wykończenia oraz kształtów, zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych jest ogromna.

Towar tego producenta dostępny jest na zamówienie - czas oczekiwania to ok. 10 dni roboczych.

W sprawie zamówień prosimy o kontakt bezpośrednio z Działem Akcesoriów Meblowych.