SZUFLADY AXIS

System szuflad AXIS PRO to rozwiązanie dostosowane do każdego typu pomieszczeń. Sprawdzi się w meblach kuchennych, łazienkowych i salonowych, a także w garderobach. Zapewniamy szeroki wachlarz możliwości projektowania, oferując cztery wysokości szuflad standardowych i wewnętrznych.

a

Cienki płaszcz boczny o szerokości zaledwie 14 mm nadaje szufladzie prosty i nowoczesny wygląd, a wykończenie systemu w bieli lub antracycie umożliwia stworzenie wielu niecodziennych aranżacji. Wąski bok zapewnia również więcej miejsca w szufladzie i dodaje jej lekkości.

a

System charakteryzuje się dużym udźwigiem do 40 kg, umożliwiając zastosowanie nawet w szerokich szufladach. AXIS PRO sprawdzi się także w zabudowach typu cargo – pojemnych szufladach do przechowywania zapasów żywności. Pewność i bezpieczeństwo użytkowania zyskujesz również dzięki dożywotniej gwarancji.

a

Zastosowanie nowego mechanizmu zwiększa kulturę pracy szuflady oraz gwarantuje najwyższą jakość ruchu. AXIS PRO to również prosta regulacja frontu w dwóch płaszczyznach: pionowej i poziomej, która podnosi komfort pracy systemu.

a

WIĘCEJ INFORMACJI:   TUTAJ

A

Szuflady AXIS dostępne są u nas NA ZAMÓWIENIE - skontaktuj się z nami, aby poznać atrakcyjną ofertę!

aa

a

a

a

a

aaa

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz