Blaty

Blat kuchenny to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Ma duże znaczenie praktyczne, ponieważ stanowi zwykle powierzchnię roboczą, ale też niebagatelny wpływ na wygląd kuchni. Blaty kuchenne przeważnie wykonane są z jednego z kilku podstawowych materiałów, z których każdy ma swoje cechy szczególne. W zależności od potrzeb i stylu wystroju kuchni wybrać możemy inny rodzaj.

a

-> drewniany blat kuchenny - blat drewniany to ponadczasowa klasyka, może być odpowiedni zarówno do nowoczesnej kuchni, jak i do pomieszczeń w stylu skandynawskim, vintage czy rustykalnym.

a
-> blat laminowany - laminowane blaty kuchenne są niezwykle popularne, ze względu na swoją niską cenę. Wykonane są z płyty wiórowej pokrytej warstwą laminatu. Blaty kuchenne laminowane występują w bardzo różnorodnej palecie wzorów i kolorów, mogą więc naśladować inne materiały, takie jak kamień czy drewno. Jest to dobre rozwiązanie gdy nasz budżet nie jest wysoki, a zależy nam na konkretnym wyglądzie.

a
-> blat z kamienia naturalnego - kamień to materiał równie uniwersalny co drewno. Można go dopasować do niemal każdej aranżacji. Blat kuchenny z kamienia będzie niemal niezniszczalny, odporny na wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć.

a
-> kompozytowy blat kuchenny - alternatywą dla blatów z kamienia, są blaty kuchenne z mineralnego kompozytu, zwanego też konglomeratem. Tworzony jest z mielonego kamienia połączonego żywicą poliestrową.

a

a

W SPRAWIE ZAMÓWIEŃ NA BLATY MEBLOWE PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z DZIAŁEM PŁYT MEBLOWYCH!

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz