Blog - co nowego?

DŁUGI WEEKEND!
0 komentarze
4 wyświetlenia

Pamiętacie, że w tym tygodniu pracujemy krócej?

Na ostatnie przedweekendowe zakupy zapraszamy w środę, 15.06.22 !

Potem odpoczywamy i wracamy do Was z nową energią już 20.06.22!

Śniadanie z Hettich - podsumowanie
0 komentarze
13 wyświetlenia

Dziękujemy za dzisiejszy dzień! Klientom- za obecność, dobre słowa, pozytywny odbiór nowości i zainteresowanie technicznymi aspektami produktów!

Zespołowi Hettich Polska - za chęć dzielenia się wiedzą i wsparcie na każdym etapie procesu sprzedażowego Bułka z masłem - za śniadaniowe pyszności, Załodze Elcavo Polska - za to, że rzeczy niemożliwe załatwiacie od ręki, a cuda zajmują Wam tylko trochę więcej czasu!

ZAPRASZAMY już wkrótce na kolejne spotkanie!

LETNIA PROMOCJA na szuflady AvanTech You!
0 komentarze
7 wyświetlenia

Przypominamy o letniej promocji na szuflady #avantechyou od Hettich Polska !!!

Zakup pakietu za określoną kwotę nagradzamy gadżetami za 1.00 netto! Czekają znaczniki, zestawy bitów, metry, koszulki, plecaki i sprzęty Makita! Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wysyłkę gratis przy zakupach powyżej 2500 netto!

HETTICH ON TOUR w Elcavo!
0 komentarze
4 wyświetlenia

Macie ochotę na przejażdżkę? Jeśli tak, zapraszamy Was już 31.08 na HETTICH ON TOUR !

Czekamy na Was w godzinach od 9-15 wraz Hettich Polska, Lignumsoft, REHAU Polska i przyjaciółmi! Będziecie mogli zobaczyć całkiem nową ekspozycję produktów, poznać nowinki ze świata branży, dowiecie się, jak projektować meble w programie Corpus i jakie trendy dominują w świecie frontów akrylowych! Do tego czekają atrakcyjne promocje i konkursy z nagrodami , a o kulinarną stronę imprezy zadba Sapori D'Italia! Dla każdego uczestnika przewidujemy upominek!

SIERPNIOWA PROMOCJA AVANTECHYOU!
0 komentarze
4 wyświetlenia

Obiecaliśmy Wam promocję? No i ją mamy!

Tym razem czekają na Was szuflady #avantechyou od HETTICH w naprawdę świetnej cenie! I darmowa wysyłka na terenie całej Polski! Nie zwlekajcie - ilość promocyjnych pakietów ograniczona!

WAŻNA INFORMACJA!
0 komentarze
3 wyświetlenia

Czy wiecie, że… teraz jeszcze łatwiej znajdziecie nas on-line?

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na FB - będziecie pierwsi dowiadywać się o aktualnych promocjach, nowościach i wydarzeniach !!! Zachęcamy do współpracy stolarzy, producentów mebli, projektantów, studia meblowe oraz Klientów indywidualnych z całej Polski Gwarantujemy szeroki wybór i dostępność produktów, atrakcyjną cenę, szybkie terminy realizacji!

USZKODZONA PACZKA.... I CO DALEJ?
0 komentarze
0 wyświetlenia

Drodzy Klienci!

Coraz więcej z Was decyduje się na zakup wysyłkowy. Nasze przesyłki opatrzone są naklejką „sprawdź w obecności kuriera”, „uwaga szkło” lub „ostrożnie”. Naklejki te są informacją dla kurierów, aby ostrożnie obchodzili się z przesyłką, ponieważ jej zawartość jest wrażliwa na upadki, uderzenia czy kopnięcia. Każdy z nas potrafi sobie bowiem wyobrazić, co przechodzi przesyłka w trasie z punktu A do punktu B!

DLA OLWIERA
0 komentarze
0 wyświetlenia

Kochani, mamy dla Was ważną informację!

Mały Oliwier Koman walczy z SMA i aby wygrać potrzebuje najdroższego leku na świecie! POMÓŻMY MU!

W naszych stacjonarnych punktach sprzedaży znajdziecie specjalne puszki, do których możecie wrzucić dowolny datek - każda złotówka się liczy!

NOWOŚĆ VOLPATO - SYSTEM LINEA!
0 komentarze
0 wyświetlenia

LINEA to nowy system firmy Volpato Industrie, który rewolucjonizuje koncepcję półki.

Projekt jest elegancki, wyrafinowany i niezwykle czysty dzięki niewidocznym otworom i śrubom. Zgodnie z tradycją Volpato, efekt estetyczny współistnieje z dużą wszechstronnością i prostotą montażu.

LINEA jest dostępna w następujących wariantach:

TOPLINE XL - WIELKI TEMAT!
0 komentarze
1 wyświetlenia

Dziś „wielki” temat! Mianowicie - szafy z dużymi frontami! Jaki system zastosować?

My proponujemy TOPLINE XL of Hettich! Wyjątkowy design, wielkoformatowe fronty sięgające sufitu nawet do 100 kg, lekka i cicha praca systemu i prosty montaż (praktycznie bez użycia narzędzi)!