Elcavo Polska, z siedzibą w Kętach (woj. małopolskie), to nowoczesna, prężnie działająca i dynamicznie rozwijająca się firma, obecna na rynku meblarskim od 1995 roku, kierująca swoją ofertę zarówno do hurtowni, salonów meblowych, producentów, zakładów stolarskich, jak i Klientów indywidualnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientów, oprócz sprzedaży materiałów do produkcji mebli oraz bardzo szerokiej gamy akcesoriów, oferujemy kompleksową obróbkę zakupionych płyt i blatów meblowych. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami, liderami w tej branży, dzięki czemu dostarczamy na rynek wszystko to, co jest potrzebne w procesie tworzenia pięknych wnętrz. Zwracamy uwagę na estetyczne oraz ergonomiczne zmiany, a także bieżące trendy czy branżowe wymagania. 

Naszym flagowym produktem są akcesoria włoskiej marki VOLPATO - nóżki meblowe, listwy cokołowe i przyścienne, listwy GOLA, systemu zabudowy modułowej, organizacje przestrzeni oraz cieszące się dużą popularnością szuflady cokołowe i osłony syfonu.

Jesteśmy również dystrybutorem wysokiej jakości produktów firmy HETTICH, takich jak systemy szuflad, systemy przesuwne, prowadnice czy zawiasy, które trafiają które trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy dostępność towaru, wsparcie techniczne oraz atrakcyjne ceny.

Od kilku lat z powodzeniem zajmujemy się też produkcją frontów akrylowych, bazując na sprawdzonych materiałach od czołowych producentów, m.in. REHAU. Obecnie posiadamy w swojej ofercie ponad 50 kolorów frontów zgrupowanych w kilku kolekcjach.

Cały czas udoskonalamy warsztat, poszerzamy nasz asortyment, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i nowe metody produkcji, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym, rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, co potwierdza szerokie grono zadowolonych Klientów! 


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!