Elcavo Polska dostarcza do krajowych zakładów mebli akcesoria czołowych i światowych producentów. Jednym z nich jest włoska firma Volpato, z którą współpracujemy od kilku lat, a od 2018 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem ich produktów.

Filozofia firmy VOLPATO od samego początku opiera się na trzech fundamentalnych założeniach. Są nimi jakość produktów, terminowość realizacji zamówień, oraz miła obsługa klientów. Te trzy elementy przyczyniły się do tego, że firma VOLPATO osiągnęła stabilną pozycję na międzynarodowym rynku i dziś może cieszyć się stabilną pozycją zaufanego partnera w branży meblarskiej.

Pracownicy Volpato na bieżąco reagują na potrzeby swoich klientów, dostosowując do ich potrzeb swój asortyment. Duży potencjał przedsiębiorstwa sprawia, że oferuje ono produkty charakteryzujące się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami i funkcjami technicznymi oraz estetycznym wzornictwem.

Od września 2009 roku Volpato Industrie Sp. A posiada certyfikat dla Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą UNI EN ISO 9001:2000, odnawiany zgodnie z nowym UNI EN ISO 9001:2008.

POZNAJCIE NASZĄ OFERTĘ!