Wkład na buty PEKA

Wkład na buty PEKA 15.071.S SZARY (do przycięcia)

179,00 zł
Brutto

Wkład na buty PEKA 15.071.S SZARY (do przycięcia)

Ilość
  Dostępny - Aktualny stan magazynowy: 9

Wkład na buty. Specjalnie wyprofilowany wkłady na buty, przypominający perforowaną wytłoczkę w kształcie leżącej, podwójnej litery „Z”.

a

Jego kształt pozwala, na przechowywanie butów w dwóch rzędach, a podparcie w trzech miejscach zapewnia mu stabilność.

a

Wymiary wkładu:

-> długość: 1060 mm

-> głębokość: 515 mm

-> wysokość: 110 mm

a

Jednak dzięki zastosowanemu materiałowi i kształtowi wkład jest na tyle uniwersalny, że bez problemów można docinać go do pożądanej długości. Pasuje również do szuflady L500, gdzie głębokość wewnętrzna wynosi min.474 mm. Wykonany z tworzywa wysokiej jakości. Łatwy w utrzymaniu czystości.

a

W zależności od indywidualnych potrzeb można go zastosować zarówno w zamkniętej przestrzeni jak i w otwartej. W tej pierwszej opcji umieszcza się go na dnie gotowej szuflady. W drugim wariancie znajduje zastosowanie jako samodzielna półka nakładana na płytę wysuwaną na prowadnicy, a jego specjalny kształt pozwala na zakrycie czoła płyty podtrzymującej. W obu wariantach niezależnie czy są to szuflady w których planujemy umieścić wkłady czy też wysuwane półki montowane jedna nad drugą, należy rozplanować montowanie systemów w odstępach min. 26-30 cm, po to aby można było przechowywać obuwie każdego rodzaju, te wyższe również.

a

Wkład na buty to bardzo funkcjonalny organizer, wygodny w trakcie codziennego użytku, dzięki któremu przechowywanie obuwia jest komfortowe i gwarantuje dobrą ich "kondycję" przez długi czas.

aa

RYS. TECHN.

a

Szczegóły produktu

9 Przedmioty