• Nowe
Wkład na buty PEKA
Elcavo

Wkład na buty PEKA 15.071.S SZARY (do przycięcia)

175,67 zł
Brutto

Wkład na buty PEKA 15.071.S SZARY (do przycięcia)

Wkład na buty. Specjalnie wyprofilowany wkłady na buty, przypominający perforowaną wytłoczkę w kształcie leżącej, podwójnej litery „Z”.

a

Jego kształt pozwala, na przechowywanie butów w dwóch rzędach, a podparcie w trzech miejscach zapewnia mu stabilność.

a

Wymiary wkładu:

-> długość: 1060 mm

-> głębokość: 515 mm

-> wysokość: 110 mm

a

Jednak dzięki zastosowanemu materiałowi i kształtowi wkład jest na tyle uniwersalny, że bez problemów można docinać go do pożądanej długości. Pasuje również do szuflady L500, gdzie głębokość wewnętrzna wynosi min.474 mm. Wykonany z tworzywa wysokiej jakości. Łatwy w utrzymaniu czystości.

a

W zależności od indywidualnych potrzeb można go zastosować zarówno w zamkniętej przestrzeni jak i w otwartej. W tej pierwszej opcji umieszcza się go na dnie gotowej szuflady. W drugim wariancie znajduje zastosowanie jako samodzielna półka nakładana na płytę wysuwaną na prowadnicy, a jego specjalny kształt pozwala na zakrycie czoła płyty podtrzymującej. W obu wariantach niezależnie czy są to szuflady w których planujemy umieścić wkłady czy też wysuwane półki montowane jedna nad drugą, należy rozplanować montowanie systemów w odstępach min. 26-30 cm, po to aby można było przechowywać obuwie każdego rodzaju, te wyższe również.

a

Wkład na buty to bardzo funkcjonalny organizer, wygodny w trakcie codziennego użytku, dzięki któremu przechowywanie obuwia jest komfortowe i gwarantuje dobrą ich "kondycję" przez długi czas.

aa

RYS. TECHN.

Szczegóły produktu

9 Przedmioty

Opis

Wysokość
0 - 20 cm
Szerokość
0 - 10 cm
Głębokość
0 - 10 cm
Ilość sztuk w opakowaniu
100
Waga
0 - 0,5 kg