HETTICH Top Line L
HETTICH

HETTICH system TopLine L PRAWY, 2-drzwiowy, 2,3mb

807,89 zł
Brutto

HETTICH system TopLine L do szafy 2-drzwiowej, 2,3 mb, przednie drzwi prawe, z nałożeniem

a

Okucia Hettich do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym dają możliwość tworzenia eleganckich rozwiązań dla frontów meblowych. Zarówno w sypialni jak i w salonie drzwi przesuwne są rozwiązaniem, które pozwala do maksimum wykorzystać całą dostępną przestrzeń do przechowywania. Wygodny, nieograniczony dostęp do całej zawartości, brak ograniczenia przestrzeni przez otwarte drzwi. Drzwi przesuwają się lekko i bezgłośnie, a z Silent System delikatnie domykają.

aa

Za pomocą systemów do drzwi przesuwnych TopLine z górnym mechanizmem jezdnym możecie Państwo konstruować drzwi przesuwne w zupełnie nowym wymiarze: niezwykle lekkie otwieranie i zamykanie oraz najwyższy komfort cichego domykania dzięki Silent System. A to wszystko dla różnorodnych zastosowań i dla różnych programów mebli. Nowe, fascynujące doznania komfortu.

a

Dzięki sprawdzonej technice TopLine L podkreśla korzyści wynikające ze stosowania drzwi przesuwnych. Duża swoboda projektowania oraz prosty montaż już na etapie tworzenia konstrukcji są wyraźnymi zaletami tego systemu. W praktyce okucie do drzwi przesuwnych TopLine L okazuje się być systemem bardzo komfortowym w użytkowaniu oraz łatwym w obsłudze.

a

Topline L pozwala przesuwać ciężkie drzwi o ciężarze do 50 kg zadziwiająco lekko i bezgłośnie. Dodatkową wygodę zapewnia zastosowanie amortyzatora Silent System. Gwarantuje on ciche zamknięcie nawet dużych i ciężkich drzwi.

aa
W SKŁAD KOMPLETU OKUĆ WCHODZĄ:

aa

-> zestaw okuć 2-drzwi PRAWE 18-30 mm (ART.9242712)
-> zestaw profili L-2300mm ALUMINIUM (ART.9277164)
-> Silent System ZAMKNIĘCIE 2-drzwi max.50kg (ART.9242238)
-> Silent System OTWARCIE 2-drzwi max.50kg (ART.9242227)

a

* Zaleca się dokupienie dodatkowo 2 zestawów okuć wyrównujących do drzwi o kodzie 45198 !!!

a

Szczegóły produktu

HETTICH
12 Przedmioty