Lakierowane

Fronty kuchenne lakierowane powstają z płyty MDF, która po pokryciu podkładem jest kilkakrotnie malowana nowoczesnymi, ekologicznymi lakierami. Typowo fronty lakierowane są pokryte kolorem z jednej strony – od wewnątrz są białe.

a

a

Jest do dość częsty wybór Klientów.

a

Możemy kupić takie forbty w różnym stylu i w szerokiej gamie kolorystycznej, z frezami bądź bez. W naszej ofercie znajdują się fronty lakierowanych gładkie, frezowanych, jak i stylizowane. Do frontów lakierowanych zaliczamy również fronty w stylu angielskim czy skandynawskim, z charakterystycznym wykończeniem. Wybór jest naprawdę bardzo duży – a to sprawia, że zainteresowany może zdecydować się na front całkowicie dostosowany do swoich preferencji i potrzeb. 

a

Jeśli chodzi o funkcjonalność, fronty lakierowane kuchenne są proste w utrzymaniu w czystości – do czyszczenia jest wykorzystywana bawełniana szmatka. Osoby, które obawiają się, że fronty na wysoki połysk łatwo ujawniają smugi oraz plamy, mogą zdecydować się na matowe wykończenie.

a

WAŻNE INFORMACJE!

a

* Do wyboru wersja połyskowa lub matowa powierzchni.

a

* Krawędż wykonana jest w standardowo w promieniu R2. Kolor dobierany jest w oparciu o ogólnodostępne wzorniki RAL, ICA, NCS.

a

a

* W ofercie posiadamy możliwość wykończenia frontów kuchennych frezowanymi uchwytami (fronty bezdotykowe), których do wyboru jest kilka:

a

a

* Istnieje również możliwość wykonania frontów stylizowanych.

a

* Czas realizacji zlecenia wynosi ok. 4-6 tygodni (nie jesteśmy producentem frontów lakierowanych - lakierowanie zlecamy zewnętrznej firmie!)

a

W SPRAWIE ZAMÓWIEŃ NA FRONTY LAKIEROWANE PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z DZIAŁEM AKCESORIÓW MEBLOWYCH!

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz