Pojemniki na odpady

Ergonomiczny, trwały i solidny, o wielkości dopasowanej do potrzeb domowników i ilości generowanych na co dzień śmieci – odpowiednio dobrany pojemnik na odpady to jeden z najważniejszych warunków utrzymania czystości. Wolnostojący kubeł na śmieci z workiem i pokrywką? Bezdotykowy kosz na odpady do domu lub biura? U nas znajdziesz wysokiej klasy pojemniki na śmieci przeznaczone do różnych zastosowań, które z łatwością dobierzesz zarówno pod względem wymaganych parametrów użytkowych, jak i indywidualnych preferencji.

a

Odpowiednie rozwiązanie dla każdego rodzaju odpadów: systemy pojemników na odpady firmy Hettich, dzięki przemyślanej organizacji i pomysłowym rozwiązaniom, ułatwiają sortowanie odpadów. Bogata oferta produktów zapewnia rozwiązania oszczędzające miejsce w każdej sytuacji montażowej - czy to w szufladach lub też za frontami na zawiasach. Solidna jakość i elegancki design. Wymagania dotyczące estetyki nie muszą kończyć się w przypadku odpadów.

a

a

Więcej infomacji o pojemnikach na odpady znajdą Państwo TUTAJ

A

Systemy organizacji wewnętrznej dostępne są w naszym sklepie w stałej sprzedaży w bardzo dobrych cenach! Dla zakładów stolarskich i producentów mebli mamy również atrakcyjne promocje!

a

A jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, nie wiedzą, jak dobrać okucia lub jakie rozwiązanie będzie najlepsze, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z Działem Akcesoriów Meblowych.

a

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!!!